Wyniki wyszukiwania dla:

Półkolonie zimowe w SPTS

Za nami półkolonie zimowe. Uczestniczyli w nich nasi uczniowie oraz ich rodzeństwo uczęszczające do klasy trzeciej. Po dość długim okresie zdalnej nauki, zarówno dla uczniów, jak i dla prowadzących zajęcia nauczycieli naszej Szkoły, największą radością było się po prostu ponownie zobaczyć. Kolejne dni były dla nas okazją, aby aktywnie i twórczo spędzać zimową przerwę. Codziennie był czas na quizy naukowe, językowe i muzyczne, ale również na wspólną zabawę. W poniedziałek mogliśmy trochę poruszać się na sali gimnastycznej. Wtorek, który miło zaskoczył nas padającym śniegiem, pozwolił nam ulepić wielkie bałwany. W środę zawitała do nas p. Dominika, Mama jednego z naszych uczniów, która na codziennie tworzy niesamowite rzeczy w studio Gaya Design (zresztą zobaczcie sami), a dla nas przygotowała i przeprowadziła warsztaty decoupage. Czwartek był dniem filmowym, kiedy mogliśmy dowiedzieć się jak powstają filmy, wspólnie nakręcić własne filmy (zobaczcie sami: film 1 film 2), a na koniec poczuć się jak w kinie. W ostatnim dniu zawitała do nas p. Magda, która jest instruktorką tańca. Po wyczerpującej rozgrzewce tanecznej byliśmy gotowi, żeby zakończyć półkolonie balem przebierańców.