Wyniki wyszukiwania dla:

Rozpoczęcie roku szkolnego oraz otwarcie nowej pracowni komputerowej

1 września Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego rozpoczęła drugi rok swojej działalności. W tym roku w murach szkoły naukę rozpoczęły trzy oddziały: 1a, 2a oraz 4a. Nowy rok zainaugurowaliśmy uroczystą Mszą św. w kościele pw. Świętego Krzyża, której przewodniczył ks. Ekonom Inspektorialny Lesław Klamer reprezentujący Organ Prowadzący naszą Szkołę.

W homilii ks. Lesław zachęcił dzieci do dobrego wykorzystania roku szkolnego i wytrwałej pracy, która na pewno przyniesie owoce w przyszłości. Rodziców, ks. Ekonom zachęcił do współpracy ze szkołą i tworzenia dobrego środowiska. Swoją refleksję zakończył piękną myślą św. Franciszka Salezego: „(..) aby wychowywać potrzeba filiżanki mądrości, baryłki ostrożności i oceanu cierpliwości”.

Po Mszy św. klasy udały się do budynku Szkoły na spotkanie ze swoimi wychowawcami. W tym samy czasie ks. Ekonom Lesław Klamer w towarzystwie ks. Tomasz Sage oraz przedstawicieli dobrodziejów SPTS udali się do nowoutworzonej pracowni komputerowej, aby dokonać jej oficjalnego otwarcia i poświęcenia. Mamy nadzieję, że ta pracownia posłuży naszym uczniom i pomoże im rozwijać swoją wiedzę i talenty. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to przedsięwzięcie:

  • Stainer Bauchemie
  • FOGO Sp. z o.o.
  • Agromix Sp. z o.o.
  • TKH Technology Poland Sp. z o.o.
  • Werner Kenkel Sp. z o.o.
  • Postarzane dekoracje
  • Indywidualni dobrodzieje i rodzice naszych uczniów