Wyniki wyszukiwania dla:

Dzień otwarty i rekrutacja 2022/2023

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą naszej Szkoły na dzień otwarty, który odbędzie się 28 kwietnia (czwartek). Rozpoczęcie o godz. 17.00

17.00 – oficjalne rozpoczęcie oraz przywitanie przybyłych gości
         – występy muzyczne oraz taneczne

17.15 – spacer po szkole: lekcja matematyki i przyrody na której nie będziesz się nudził; prezentacja zajęć pozalekcyjnych (sportowe – m.in. badminton, informatyka i robotyka, zajęcia plastyczne, Klub Młodego Odkrywcy); gra w warcaby z Mistrzynią Polski (nasza uczennica)

18.15 – luźne rozmowy z rodzicami naszych uczniów oraz nauczycielami przy dobrej kawie lub herbacie 🙂

Na czas „dni otwartych” będzie możliwość zaparkowania przy kościele pw. Świętego Krzyża.

 

 

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Lesznie ogłasza rekrutację do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 oraz możliwość utworzenia klasy 4 od nowego roku szkolnego.

Formularz zgłoszenia kandydata oraz pozostałą dokumentację rekrutacyjną (karty pracy) można pobrać w Sekretariacie SPTS od 14 lutego 2022 r.

Rekrutacja będzie odbywać się zgodnie z podanym niżej regulaminem i harmonogramem: 

W przypadku odpowiedniej ilości kandydatów zostanie utworzona od nowego roku szkolnego klasa 4. Formularz zgłoszenia kandydata do klasy 4 można pobrać w Sekretariacie SPTS od 14 lutego br. Wnioski osób zainteresowanych można składać do 13 kwietnia 2022 r. UWAGA!!! Termin został wydłużony do 29 kwietnia 2022 r.

Informacja czy klasa 4 zostanie utworzona oraz lista osób zakwalifikowanych zostaną opublikowane na tablicy informacyjnej w budynku SPTS 29 kwietnia 2022 r.

Osoby zainteresowane naszą Szkołą lub chcące uzyskać odpowiedź na swoje pytania, mogą kontaktować się z nami telefonicznie oraz mailowo. Istnieje również możliwość indywidualnego spotkania z dyrekcją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu poprzez Sekretariat.