Wyniki wyszukiwania dla:

Piłkarskie emocje, czyli Turniej Rodziców

21 stycznia br. na hali sportowej SP 13 w Lesznie odbył się I Turniej Futsal Rodziców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Lesznie. Emocji tego dnia nie brakowało, a liczna obecność kibiców i ich gorący doping zagrzewały piłkarzy do walki.

Każda z klas szkoły wystawiła reprezentację składającą się z rodziców (w wyjątkowych sytuacjach również rodzeństwa). W składzie nie zabrakło również pań.

Po wspólnej tanecznej rozgrzewce, ks. Dyrektor oficjalnie ogłosił rozpoczęcie rozgrywek. Nastąpiła seria zaciętych meczów, w których każdy minuta i każdy gol okazywały się na wagę złota. W przerwie między meczami kibice mogli włączyć się w tańce animowane przez kółko taneczne oraz zobaczyć uczniów naszej szkoły zmagających się na boisku. Rada Rodziców w przygotowanym przez siebie sklepiku czuwała nad tym, żebym nikomu nie zabrakło smacznej kawy i potrzebnych kalorii, a zebrane środki zostaną przeznaczone na stworzenie sztandaru naszej szkoły.

Wyniki I Turnieju Futsal Rodziców o Puchar Dyrektora Szkoły przedstawiają się następująco:

  1. Klasa 5a
  2. Klasa 4a
  3. Klasa 1a
  4. Klasa 3a
  5. Klasa 2a

Nie wyniki jednak są najważniejsze, ale wspaniała rodzinna i radosna atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczestnicy tego wydarzenia. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji naszego turnieju.