Wyniki wyszukiwania dla:

Akcja „Jabłuszko”, czyli razem dla dobrej sprawy

Naszą szkołę od początku cechuje nie tylko dążenie do wysokiego poziomu edukacji, ale także troska o dobro innych oraz promowanie wartości. Dlatego z radością informujemy, że włączyliśmy się w ostatnich dniach do niezwykłej akcji „Jabłuszko” organizowanej przez Stowarzyszenie Bumerang Leszczyński. To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu wsparcie lokalnej społeczności oraz promocję zdrowego stylu życia.

Jabłka, jabłka wszędzie!

Akcja „Jabłuszko” polega na zbieraniu jabłek i ich dystrybucji wśród mieszkańców oraz placówek edukacyjnych w Lesznie. Nasza szkoła stanęła na wysokości zadania i dołożyła swoje cegiełki. Efekty naszych wspólnych działań były niezwykle zadowalające. Jabłuszka rozeszły się bardzo szybko, a w szkole unosił się cudowny zapach świeżych owoców na korytarzach.

Nasi uczniowie oraz nauczyciele zaangażowali się w akcję z pełnym zaangażowaniem, wspierając tym samym inicjatywę Stowarzyszenia Bumerang Leszczyński.

Dziękujemy za wsparcie!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie w akcję „Jabłuszko”. Każda przyniesiona złotówka, każde jabłko czy chwila poświęcona na pomoc są niezmiernie cenne. Dzięki Waszemu wsparciu, mogliśmy uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie, stając się „ambasadorami” dobra.

Pomagamy z pasją!

Nasza szkoła zawsze stara się być miejscem, gdzie nie tylko zdobywa się wiedzę, ale także rozwija serce. Akcja „Jabłuszko” to doskonały przykład, jak możemy razem działać na rzecz innych i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Wspieranie społeczności lokalnej, promowanie zdrowego żywienia i tworzenie więzi międzyludzkich to wartości, które wpisują się w naszą misję edukacyjną.

Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz zapraszamy do dalszego wspólnego działania na rzecz dobrej sprawy. #pomagamy #znamijestbosko

Razem możemy zdziałać wiele!