Wyniki wyszukiwania dla:

Chwalimy się i gratulujemy, czyli sukces Kasi!

Sukces to słowo, które najlepiej opisuje ostatnie osiągnięcie naszej uczennicy z klasy 4a SPTS, Kasi Dobiały. Po pięciu dniach intensywnych zmagań na Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach, wraz ze swoją koleżanką Mariką, sięgnęła po złoto!

Kasia i Marika udowodniły, że są prawdziwymi mistrzyniami w swojej dziedzinie. To niesamowite, że mimo ogromnej konkurencji, dziewczyny nie przegrały żadnego pojedynku, stając się najlepszą warcabową parą w Polsce.

To ogromne osiągnięcie, które zasługuje na ogromne brawa! Dlatego też chcielibyśmy wyrazić nasze gorące gratulacje dla Kasi. Jej determinacja, zaangażowanie i talent sprawiły, że stała się inspiracją dla wszystkich nas w szkole.

Cieszymy się, że możemy jako społeczność szkoły, wraz z Kasią, świętować ten wyjątkowy moment i jesteśmy pewni, że to dopiero początek jej wielkiej kariery w warcabach.

Kasiu, jeszcze raz wielkie brawa dla Ciebie! Jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy!

#znamijestBosko