Wyniki wyszukiwania dla:

Dzień Postaci z Bajek w naszej szkole, czyli Barwne Spotkanie Fantazji

6 listopada w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Lesznie było bajkowo! Tego dnia szkoła zamieniła się w bajkowy świat pełen królewn, smerfów, pokemonów i innych kolorowych postaci z ulubionych opowieści dziecięcych. To był niezapomniany Dzień Postaci z Bajek!

Rano, gdy uczniowie przekraczali próg szkoły, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Korytarze zapełniły się barwnymi postaciami, które zwykle można spotkać jedynie na ekranie telewizora lub w stronach ulubionych książek. Przywitały ich uśmiechy królewn, śmiechy smerfów i energia pokemonów. To był prawdziwy festiwal kreatywności i wyobraźni!

Niektórzy uczniowie wybrali swoje ulubione postaci z klasycznych bajek, takich jak Pipi Langsztrun, Kopciuszek czy Królewna Śnieżka. Inni postanowili zaszaleć i wcielić się w bohaterów z najnowszych animacji czy gier. Efekt? Niepowtarzalna mieszanka światów, która sprawiła, że szkolne korytarze ożyły jeszcze bardziej niż zwykle.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej bajkowej przygodzie! Wasza pomysłowość i zaangażowanie sprawiły, że nasza szkoła na jeden dzień stała się miejscem pełnym fantazji. Z pewnością będziemy wspominać ten wyjątkowy Dzień Postaci z Bajek jeszcze długo. #znamijestBosko, a dzisiejszy dzień udowodnił, że w naszej szkole zawsze znajduje się miejsce na radość, kreatywność i wspólną zabawę!