Wyniki wyszukiwania dla:

Uczniowie Szkoły Salezjańskiej w Lesznie Świętują Sukces w Konkursie „Muzyka Moim Drogowskazem”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie muzycznym pod nazwą „Muzyka Moim Drogowskazem”. To wydarzenie, które mamy nadzieję, że zapisze się na stałe w historii lokalnej sceny muzycznej, było zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 7 w Lesznie.

Koncert ten był wyjątkowy ze względu na wysoki poziom artystyczny, jaki reprezentowali uczestnicy. Wszystkie utwory, które zabrzmiały podczas tego muzycznego święta, były wyrazem pasji, zaangażowania i talentu młodych artystów.

Wśród utalentowanych uczestników konkursu znaleźli się również nasi uczniowie, których występy zdobyły uznanie jury. W kategorii klas 1-3 szczególne wyróżnienie przypadło Marii Noelle z klasy 2a, która nie tylko zdobyła pierwsze miejsce, ale również zachwyciła publiczność swoim niezwykłym talentem muzycznym. Również Dorota Ziomek z tej samej klasy została wyróżniona, co świadczy o ogromnym potencjale artystycznym naszych uczniów.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych utalentowanych uczniów i gratulujemy im osiągnięć w konkursie „Muzyka Moim Drogowskazem”. Ich zaangażowanie, ciężka praca i pasja są dla nas inspiracją do dalszego rozwijania talentów muzycznych wśród uczniów Szkoły Salezjańskiej w Lesznie.

Dziękujemy również Szkole Podstawowej nr 7 w Lesznie za zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia, które dało naszym uczniom szansę zaprezentowania swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia scenicznego. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wielu sukcesów naszych utalentowanych uczniów na polu sztuki i muzyki.

Gratulacje dla Marii Noelle, Doroty Ziomek i wszystkich uczestników konkursu! Niech ta muzykalna przygoda będzie dla Was kolejnym kamieniem milowym na drodze do artystycznego rozwoju.