Wyniki wyszukiwania dla:

Nowa Pracownia Fizyczno-Chemiczna – Miejsce Otwarte na Naukę i Odkrycia

1 grudnia stał się wyjątkowym dniem w historii naszej szkoły, gdyż otworzyliśmy drzwi do naszej nowej pracowni fizyczno-chemicznej. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło wyjątkowych gości, w tym ks. Bartłomieja Polańskiego, Inspektora Inspektorii Wrocławskiej Salezjanów, p. Adama Mytycha, wiceprezydenta Leszna, oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Ks. Inspektor, który tego dnia przebywał na wizytacji w Lesznie, wygłosił tradycyjne salezjańskie „słówko na dzień dobry”. Zachęcał nas do doceniania tego, co mamy. Pan wiceprezydent również zabrał głos, zachęcając uczniów do korzystania z okazji i możliwości, jakie daje szkoła.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi ks. Inspektor dokonał poświęcenia pracowni, dodając niezwykłe znaczenie temu nowemu miejscu nauki.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym niezastąpionym rodzicom, którzy nie tylko wspierali nasze marzenia, ale także zaangażowali się w pozyskiwanie funduszy na tę pracownię. Dzięki ich poświęceniu, teraz mamy miejsce, gdzie nauka staje się fascynującą przygodą.

Dodatkowo, wyrażamy ogromną wdzięczność firmie ADM Poland Sp. z o.o. za hojny grant przekazany przez ADM Cares. To dzięki ich wsparciu udało się zrealizować ten ambitny projekt, który teraz służyć będzie edukacji naszych dzieci przez lata.

Wspólnie zbudowaliśmy coś wyjątkowego, co będzie miejscem otwartym na odkrycia, eksperymenty i rozwijanie pasji. Jest to jednocześnie nasze wyrażenie wdzięczności i duma z faktu, że „Z nami jest Bosko” w każdym momencie tej niezwykłej podróży naukowej, jaką jest edukacja!