Wyniki wyszukiwania dla:

Sukces naszego dyrektora – Medal KEN

Z ogromną radością i dumą informujemy, że 8 grudnia nasz dyrektor, ks. Tomasz Sage, został uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej. To najwyższe resortowe odznaczenie, przyznawane za szczególne zasługi na polu edukacji.

Ksiądz Dyrektor od samego początku procesu tworzenia naszej szkoły poświęca się jej rozwojowi i wspieraniu edukacji naszych uczniów. Jego pasja, zaangażowanie i nieocenione wsparcie dla społeczności szkolnej zyskały zasłużone uznanie.

Medal Komisji Edukacji Narodowej to nie tylko honor dla Księdza Dyrektora, ale także dla całej społeczności naszej szkoły.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie i wspólną pracę!

Księże Dyrektorze, gratulujemy z całego serca! Niech Medal Komisji Edukacji Narodowej będzie symbolem naszej wspólnej pasji do edukacji!