Wyniki wyszukiwania dla:

Siatkarski Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły: Wspólna Rywalizacja i Pozytywne Emocje

W sobotę, 3 lutego 2024 roku, uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na hali sportowej ZST-CKZiU w Lesznie, by wziąć udział w ekscytującym turnieju siatkówki rodziców o Puchar Dyrektora SPTS w Lesznie. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko jednak okazji do rywalizacji, ale raczej do integracji społeczności szkoły.

Na początku kółko taneczne pod kierunkiem pani Doroty Dziuby zachęciło wszystkich do aktywnego udziału w przygotowaniach. Energiczna rozgrzewka była doskonałym preludium do emocjonujących zmagań na boisku.

W trakcie turnieju nie brakowało intensywnych wymian piłek, smakowitych przekąsek i wzruszających momentów. Szczególne podziękowania należą się również księdzu dyrektorowi, który pełnił rolę komentatora sportowego, dodając jeszcze więcej pasji i animacji do wydarzenia.

Wielkie uznanie należy się także pani Alinie Biskupskiej oraz panu Michałowi Jasińskiemu za profesjonalne sędziowanie meczów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym rodzicom, dzieciom i nauczycielom za ich udział w turnieju. Wasza obecność, pozytywne emocje, zachowanie fair play i głośny doping tworzyły niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy!

Podsumowując wyniki turnieju, chcielibyśmy z dumą ogłosić zwycięzców:

  • 🥇 miejsce zajęła klasa 3a
  • 🥈 miejsce przypadło klasie 6a
  • 🥉 miejsce zajęła klasa 4a
  • IV miejsce zajęła klasa 1a
  • V miejsce zajęła klasa 2a
  • VI miejsce zajęła klasa 5a

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i determinacji oraz zwycięzcom za osiągnięte sukcesy. Wasza pasja do sportu i duch rywalizacji są inspirujące dla całej społeczności szkolnej. Brawo!