Wyniki wyszukiwania dla:

Medalowe sukcesy

Ostatni dzień lutego okazał się wyjątkowy dla naszej szkolnej reprezentacji, która wzięła udział w Igrzyskach Miasta Leszna w grze w warcaby. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło najlepszych graczy z różnych szkół.

Nasza ekipa składała się z utalentowanych graczy: Katarzyna Dobiała, Maria Noelle, Matylda Witek, Marianna Grześ, Aniela Kazubek, Tobiasz Seweryn, Maciej Czekajło, Franciszek Wencel, Wojciech Stawiński oraz Wojciech Biernacki. Każdy z nich przyniósł nie tylko umiejętności, ale także determinację do rywalizacji.

Cieszymy się ogromnie ogłaszając nasze osiągnięcia na tym prestiżowym turnieju:

🥇 Maria Noelle zdobyła złoty medal, prezentując niesamowity talent i koncentrację podczas gry.

🥉 Katarzyna Dobiała oraz drużyna zdobyli brązowe medale, pokazując solidarność i współpracę w zespołowych rozgrywkach.

Jesteśmy dumni z każdego członka naszej reprezentacji, którzy wspólnymi siłami przyczynili się do osiągnięcia trzeciego miejsca drużynowo! To zasługa waszego wysiłku, zaangażowania i pasji do gry.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom! Wasze wysiłki i determinacja były niesamowite. Życzymy Wam dalszych sukcesów na drodze do osiągnięcia Waszych celów sportowych. Trzymamy kciuki za Wasze przyszłe wyzwania i jesteśmy pewni, że osiągniecie jeszcze wiele wspaniałych rzeczy!

Brawo i jeszcze raz brawo!