Wyniki wyszukiwania dla:

Wizyta ks. bpa Grzegorza Balcerka

29 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły księdza biskupa Grzegorza Balcerka, biskupa pomocniczego Archidiecezji Poznańskiej. Ksiądz Biskup odwiedził naszą szkołę w ramach swojej wizytacji salezjańskiej parafii w Lesznie, którą przeprowadzał w tych dniach.

Podczas spotkania z uczniami, Ksiądz Biskup Grzegorz zwrócił uwagę na wagę dobrego wykorzystania czasu spędzanego w szkole. Podkreślił, że okres edukacji jest czasem przygotowania do zadań, jakie młodzi ludzie podejmą się w przyszłości. Zachęcał naszych uczniów do wykorzystania każdej możliwości, jaką daje im edukacja, aby rozwijać się intelektualnie, moralnie i duchowo.

Podczas spotkania mieliśmy również okazję zadać Księdzu Biskupowi wiele pytań dotyczących jego posługi biskupa oraz życia duchowego. Biskup Grzegorz udzielił uczniom inspirujących odpowiedzi, dzieląc się swoim doświadczeniem i mądrością.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć Księdza Biskupa Grzegorza Balcerka w naszej szkole i dziękujemy mu za inspirujące słowa oraz cenne rady. Mamy nadzieję, że ta wizyta przyniosła naszym uczniom dużo motywacji do dalszego rozwoju i zaangażowania w swoją edukację oraz życie duchowe.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Biskupowi za odwiedziny i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej szkoły w przyszłości!